KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8513120
nr 851 3120
Johan Fredrik Isberg
(1846-1904)
Akvarell, Johan Fredrik Isberg (1846-1904), Gröna Lund å Djurg: n, monogramsignerad, 10x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:21:32
350 kr
450 kr
Johan Fredrik Isberg
Läs mer om Johan Fredrik Isberg